Imotski'PlayGround.Networks|Team

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Imotski'PlayGround.Networks|Team

Multigaming since 2006


    Majka zadavila djecu da bi igrala u miru Warcraft!!

    DarKy
    DarKy
    Admin


    Number of posts : 166
    Age : 32
    Location : Imotski
    Points : 370
    Registration date : 2009-03-05

    Majka zadavila djecu da bi igrala u miru Warcraft!! Empty Majka zadavila djecu da bi igrala u miru Warcraft!!

    Post  DarKy Wed Apr 22, 2009 3:52 pm

    Majka zadavila djecu da bi igrala u miru Warcraft!! World_10
    Kathrin O. (27) rodila je troje djece. Samo je njezin trogodišnji sin ostao živ. Drugo dvoje djece je zadavila kako bi mogla igrati kompjutorske igrice.
    Birokratkinja iz Njemačke često je cijele dane provodila u virtualnom svijetu.
    - Dnevno sam igrala igricu World of Warcraft sedam ili osam sati. Često sam je igrala i cijelu noć. U njoj sam bila dobra osoba, bila sam junakinja, a moj dečko je bio ratnik - rekla je Kathrin O. Ubrzo je počela zanemarivati svojeg sina. Drugo dijete, djevojčicu, rodila je u kadi, a nakon porođaja ju je zadavila rukama. Nakon godinu dana rodila je još jednu djevojčicu. Nju je ugušila te ostavila u stroju za pranje rublja. Tamo ju je pronašao njezin dečko. Izgubila je posao, a sav je novac davala za igrice.
    - Nisam jednostavno mogla prestati. Iako bih ujutro odlučila da se više neću igrati, popodne bih opet sjedila za kompjutorom - rekla je Kathrin. U ponedjeljak joj je počelo suđenje na sudu u Halleu. Prijeti joj 15 godina zatvora.

      Current date/time is Mon May 13, 2024 3:33 pm